Klub motocyklowy Sons of North Bełchatów znowu w akcji !

  • 19.11.2019, 13:38
  • Redakcja lokalna.news
11192019_motocyklisci_koncert_warka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tym razem bełchatowscy motocykliści organizują koncert charytatywny, który odbędzie się 23 listopada w Piwiarni Warka. Cała akcja ma szczytny cel, środki zebrane z wejściówek oraz z licytacji zostaną przeznaczone na Dom Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej oraz dla Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie.

Jak mówią organizatorzy chcą pokazać, że brać motocyklowa może się jednoczyć i razem działać na rzecz drugiego człowieka. Klub motocyklowy Sons of North Bełchatów podczas wakacyjnej akcji „Moto Serce” gdzie zbierano krew dla ofiar wypadków, udowodnił, że leży im na sercu dobro bliźniego.


Podczas sobotniego koncertu wystąpią zespoły: „ Boob Sucker” oraz „ Futro z Ryby”, przewidziano licytację wielu ciekawych przedmiotów – gadżetów.

Wstęp na koncert charytatywny kosztować będzie jedyne 10 zł, motocyklistki i motocykliści wchodzą za darmo.

Jak mówią organizatorzy liczy się każde 5 zł, aby święta Bożego Narodzenie były dla podopiecznych Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej oraz dla Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie pełne prezentów, uśmiechu i radości.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Goldberg
Goldberg 20.11.2019, 17:01
Cieszę się, że w mieście powstają takie inicjatywy. Oby więcej panowie

Pozostałe