Teatralna jesień w Bełchatowie

  • 05.11.2019, 11:28
  • Redakcja lokalna.news
11052019_mck_bat_pkp_teatralna_jasien.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak co roku w Miejskim Centrum Kultury w listopadzie odbywają się Jesienne Spotkania Teatralne z BAT-em.

Tegoroczna edycja jest już 25 z kolei. Podczas wydarzenia na scenie sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy spektakle zaprezentują wszystkie grupy działające w Miejskim Centrum Kultury.

Pierwszy spektakl odbył się w październiku następne będą miały miejsce w listopadzie. Najbliższe przedstawienie będzie można zobaczyć już w sobotę 9 listopada o godzinie 17:00. Będzie nim "Kopciuszek". w wykonaniu grupy BAT- PKP. Następne teatralne spotkania odbędą kolejno 16, 17, 19 i 23 listopada.

Na scenie zaprezentują się grupa teatralna "Lena i Julka", która przedstawi dwa spektakle. Zobaczymy również grupę "CHRUM" z Bełchatowa. Następne przedstawienia zaprezentują grupy "BAT–SCENA DOROSŁYCH" oraz "BAT-MINKI". Na zakończenie jesiennych spotkań teatralnych wystąpi "BAT-PodTekst".

Wszyscy, którzy chcieliby obejrzeć spektakle teatralne w wykonaniu bełchatowian mogą odebrać darmowe wejściówki w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe