Premiera Rap Lokal Bełchatów 2!

  • 17.10.2019, 18:56
  • Redakcja lokalna.news
Premiera Rap Lokal Bełchatów 2! fot. facebook.com | KLIP do Rap Lokal 2 Bełchatów
Dziś swoją premierę ma teledysk promujący drugą edycję akcji charytatywnej Rap Lokal Bełchatów.

 

Akcja została zapoczątkowana w Pabianicach w 2016 roku przez Krzysztofa "ESTE" Łyszkowskiego. Zebrał on raperów danego miasta, zorganizował nagranie wspólnego utworu będącego promocją akcji. Głównym jej celem stała się zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla kolegi Łukasza Millera.
Od 2018 roku akcja poszerzyła swoją działalność o kolejne miasta: Bełchatów i Końskie. W tym roku w Pabianicach odbywa się już siódma edycja akcji, a w Bełchatowie i Końskich druga. Rok 2019 to kolejny przełom w historii Rap Lokal, bo zasięg tej inicjatywy poszerzył się o kolejne miasta. Do Pabianic, Bełchatowa i Końskich w tym roku dołączają również Jarocin i Chorzów. W każdym z miast głównym celem jest zbiórka pieniędzy na szczytny cel.
Podczas drugiej edycji w Bełchatowie raperzy będą wspierać zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację dla Adasia Domańskiego. Adaś od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, którego skutkiem jest niedowład lewostronny i padaczka.
Koncert, na którym będą zbierane środki dla Adasia odbędzie się 9 listopada w Klubie Metro na ulicy Czyżewskiego 2 w Bełchatowie.
Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe