Wywieźli skradzione fanty w dziecięcym wózku

  • 06.09.2019, 11:30
  • Żródło: redakcja/KPP Bełchatów
Wywieźli skradzione fanty w dziecięcym wózku
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali przestępczy duet podejrzewany o kradzież. Sprawcy ukradli wkrętarkę, którą ze sklepu wywieźli w wózku dziecka. Kradzież to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia.

Informację o kradzieży wkrętarki akumulatorowej w jednym z marketów w mieście bełchatowscy policjanci otrzymali 2 września 2019 roku.

Zawiadamiający wycenił straty na ponad 800 zł i opisał wizerunek sprawców. Złodziejski duet wywiózł łup ze sklepu za pomocą dziecięcego wózka. Sprawą tej kradzieży zajęli się kryminalni. Analiza zgromadzonych dowodów i dobre rozpoznanie środowiska przestępczego doprowadziły do sprawnego wytypowania sprawców. Dwa dni po kradzieży amatorzy cudzego mienia zostali zatrzymani. Okazało się, że to 49-letni bełchatowianin i jego 41-letnia partnerka. Mężczyzna był wcześniej notowany i dobrze znany policjantom z innych postępowań. Oboje odpowiedzą za kradzież. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia rzecznik bełchatowskiej KPP.

O dalszym losie podejrzanych zdecyduje sąd.

Źródło: redakcja/KPP Bełchatów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe