Szansa na powrót do normalności. Ty też możesz pomóc!

  • 22.01.2019, 11:16 (aktualizacja 23.01.2019, 14:35)
  • Redakcja lokalna.news
Szansa na powrót do normalności. Ty też możesz pomóc!
„Witajcie. My- przyjaciele i znajomi Rafała, założyciele zbiórki, prosimy o wsparcie i wpłaty dla naszego Kolegi” - taki apel do wszystkich ludzi dobrej woli kierują najbliżsi zmagającego się ze skutkami przebytej operacji usunięcia guza mózgu, Rafała Baranowskiego.

Rafał jest mieszkańcem gminy Zelów. Ma 32 lata. Ma żonę i trójkę dzieci: jest tatą Natalki, Kuby oraz  mającej lada chwila przyjść na świat córeczki. Koledzy podkreślają ile jest w nim energii i pasji, jaki wspaniały z niego człowiek.

Życie niestety postanowiło przerwać tę sielankę. 16 listopada 2018 r. zdiagnozowano u Rafała guza mózgu, a tydzień później był już po operacji jego usunięcia. Choroba zmieniła jego spokojną codzienność w nieustanną walkę o zdrowie i powrót do pełnej sprawności, ponieważ po operacji Rafał musi zmagać się z masywnym niedowładem prawostronnym oraz zaburzeniami mowy.

Aby móc wrócić do pełnej sprawności i samodzielności, Rafał potrzebuje kosztownej i długotrwałej rehabilitacji. Na ten cel jego najbliżsi postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy, którą możesz znaleźć pod tym linkiem - WESPRZYJ ZBIÓRKĘ.

Każda złotówka się liczy!

 

„Pomóżmy mu wszyscy w walce z chorobą.

Dziękujemy za każdą wpłatę, która pomoże naszemu Koledze.

Znajomi i Przyjaciele Rafała”

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe