Pozbądź się żylaków skutecznie!

  • 16.05.2018, 15:02 (aktualizacja 16.05.2018, 15:18)
  • Artykuł sponsorowany
Pozbądź się żylaków skutecznie!
Problem żylaków dotyka milionów Polaków w różnym wieku, najczęściej kobiet po 40. roku życia. Jak skutecznie i mało inwazyjnie pozbyć się żylaków?

Żylaki powstają, na skutek nieprawidłowego działania zastawek żylnych. Krew, która powinna płynąć w górę do serca próbuje się cofnąć, przez co ma wyższe ciśnienie i obciąża ściany żył. To właśnie wtedy powstają nieestetycznie wyglądające fioletowe żyłki na nogach. Jednak kończyny dolne to nie jedyne miejsce, gdzie mogą powstawać żylaki. Często towarzyszy im ból, obrzęki oraz uczucie ciężkości. Żylaki w zaawansowanym stadium powodują zapalenie żył powierzchniowym, dlatego nie warto lekceważyć objawów i udać się do lekarza.

Czynnikami podwyższającymi ryzyko wystąpienia żylaków to przede wszystkim: ciąża, otyłość, praca stojąca oraz geny. Jak je leczyć?

Przychodnia Mega Med posiada oddział zabiegowy i pooperacyjny „Chirurgia Jednego Dnia”. Nowoczesny oddział to w pełni wyposażony i profesjonalny blok operacyjny, zapewniający najwyższy standard i komfort przeprowadzanych zabiegów i operacji. Dzięki unowocześnieniom Pacjent ma mniej stresu związanego z zabiegiem oraz czas, który spędza w szpitalu ograniczony jest do minimum. Właśnie do Chirurgi Jednego Dnia możemy udać się z problemami żylaków. Indywidualny Doradca Pacjenta udzieli wszystkich informacji na temat zbiegów i usług jakie udziela przychodnia.


Indywidualny Doradca Pacjenta

tel. 44 635 29 98 kom. 695 351 751

[email protected]
Bełchatów, ul. Czapliniecka 93/95 pok. 19

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe