Sobota, 2 lipca 2022 03:24
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Relacja z pokazowego meczu pomiędzy wicemistrzami Polski z sezonu 2006/2007 a drużyną Oldboy GKS Bełchatów

W niedzielę 29 maja na Stadionie Miejskim w Bełchatowie odbyło się mecz pokazowy pomiędzy wicemistrzami Polski z sezonu 2006/2007 a drużyną Oldboy GKS Bełchatów połączony ze zbiórką pieniędzy na wykup herbu klubowego.
Ładuję odtwarzacz...

  W niedzielę 29 maja Stadion Miejski w Bełchatowie pękał w szwach. Nic dziwnego w końcu a murawie były prawdziwe gwiazdy, a z pewnością legendy GKS-u Bełchatów. Na murawie pokazali się wicemistrzowie polski z sezonu 2006/2007 oraz Oldboy GKS Bełchatów. 

  Pokazowy mecz został zorganizowany  przez Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, ruch Kibice Razem GKS Bełchatów oraz Miejskie Centrum Sportu. Patronat nad imprezą objęła także prezydent Mariola Czechowska. Nadrzędnym celem meczu była zbiórka pieniędzy na wykup herbu klubu. Jeśli herb nie zostanie wykupiony, zostanie sprzedany przez syndykat. Obecnie zebrano około 125 tys. 

  Podczas meczu prowadzone były zbiórki. I tak np. wylicytowano medal z sezonu mistrzowskiego, który wylicytowany został za 5,5 tys. Licytacji oczywiście było znacznie więcej.

W meczu zwyciężyli wicemistrzowie Polski 06/07. Rezultat to 6:3


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas