MCK w Bełchatowie zaprasza na koncert muzyczny - Muzyczna Uczta. Orkiestrowe Granie

  • 17.11.2021, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
MCK w Bełchatowie zaprasza na koncert muzyczny - Muzyczna Uczta. Orkiestrowe…
Na wyjątkowy koncert zapraszamy razem z Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie już 21 listopada o godzinie 17 w Miejskim Centrum Kultury.

  Koncert odbędzie się 21 listopada 2021 roku (niedziela) o godz. 17:00 w Miejskim Centrum Kultury PGE Giganty Mocy w Bełchatowie.  Na koncert zapraszają Miasto Bełchatów oraz Stowarzyszenie "Towarzystwo Przyjaciół Grocholic i Okolic". W koncercie wystąpią:  BEŁCHATOWSCY WOKALIŚCI, ROBERT OSAM-GYAABIN, MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA BEŁCHATÓW-GROCHOLICE, MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA „MYKANÓW", MAŻORETKI  Z ZESPOŁU „PRESTO"  ORAZ  ZESPÓŁ MUZYCZNY „BEZPIECZNY WEEKEND". Koncert jest zorganizowany w ramach zadania "KULTURALNY POWIAT BEŁCHATOWSKI" finansowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na Plus" na rok 2021. W repertuarze pojawią się piosenki polskich artystów oraz pieśni patriotyczne w ciekawych aranżacjach.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe