Do wynajęcia lokal usługowy przy ul. Czaplineckiej.

  • 07.09.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
02092021-lokal-rogowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przy ul. Czaplineckiej jest do wynajęcia od miasta Bełchatów pewien lokal. Co to za lokal?

  Na ul. Czaplineckiej w nowo powstałym, niedawno oddanym węźle przesiadkowym, dokładnie rzecz ujmując, w budynku węzła przesiadkowego znajduje się lokal, który można wynająć zarówno pod usługi, jak i gastronomię. To jest 41 metrów kwadratowych. Zachęcamy przedsiębiorców do tego, żeby składali oferty.

  Wszystkie informacje dostępne są na stornie www.belchatow.pl jak również w zakładce Bip-u. Do 10 września zainteresowane osoby mogą składać swoje oferty. Ten lokal, jak już wspomniałam, jest usytuowany przy węźle przesiadkowym, powszechnie nazywanym dworcem w Bełchatowie. Dotychczas mieściła się tam mała gastronomia. Składa się on z kuchni, ze zmywalni, z WC, z pomieszczenia socjalnego, ciągu komunikacyjnego, czyli świetnie nadaje się pod małą gastronomię.

  Jeżeli ktoś z przedsiębiorców były zainteresowanym tym, żeby prowadzić tam swoją działalność, otworzyć kiosk, czy małą gastronomię, to oczywiście jest taka możliwość. Oferty należy składać tak, jak wspomniałam do 10 września w Urzędzie Miasta w Bełchatowie. Lokal też można oglądać do 10 września w godz. od 10 do 12. Zachęcam wszystkich zainteresowanych ­– mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe