Wręczam Ci mej miłości kwiat na tysiąc najbliższych lat

  • 13.02.2021, 14:58
  • Redakcja lokalna.news
12022021-walentynki-dyjach.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W najpiękniejsze święto, w święto zakochanych, dobrym prezentem dla swojej wybranki serca będą kwiaty. Królową kwiatów jest róża. Nie ważne czy ogromny bukiet, czy jedna różna, symbolizująca jedyną prawdziwą miłość, z pewnością sprawi ukochanej osobie wiele radości w tym dniu.

   Kochać, jak to łatwo powiedzieć. Kochać tylko to, więcej nic – jak śpiewał Piotr Szczepanik. Młodość i uroda przemija, a miłość trwa dalej. Majątki i kariery mijają, a miłość trawa dalej, dlatego święto zakochany jest dobrym sposobem, aby okazać tej ukochanej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna. Miłość jest bezinteresowna, ale lubi symbole. Warto nasze uczucie wyrazić za pomocą tych wyjątkowych słów albo za pomocą drobnego upominku. Ponadczasowym symbolem są kwiaty. Jakie kwiaty panowie najczęściej sowim paniom na walentynki?

   Ja myślę, że jest to takie święto, że przede wszystkim kwiaty mają tu największą wymowę. Myślę, że każda kobieta lubi te kwiaty dostawać, na jakąś specjalną okazję czy nawet bez okazji. Myślę, że akurat w ten dzień, w dzień walentynek najczęściej, aczkolwiek to nie jest regułą, wybierają panowie kwiaty w kolorze czerwieni, czy to jest róża, czy to jest inny kwiat w tym kolorze, to myślę, że najczęściej jest to kolor najchętniej wybierany, bo być może najbardziej wiąże się z kolorem miłości, a wiadomo, jest to święto zakochanych mówi Beata Dyjach, Kwiaciarnia Tuberoza.

Jakich kwiatów nie powinniśmy kupować na walentynki?

   Myślę, że chyba nie ma w tej chwili jakiegoś takiego rozgraniczenia, że są kwiaty, które się powinno, czy nie powinno kupować. Najczęściej to róża jest królową kwiatów i nadal tak zostaje. W tej chwili bardzo często preferowane są, bardzo często wybierane są bukiety kolorowe, które w momencie, kiedy jest na dworze tak jak teraz, zimowo, akurat w tym roku nie można powiedzieć, że jest szaro buro, bo jest pięknie biało, ale w momencie, kiedy jest ta pogoda, taka przytłaczająca, to wybierają panowie bukiety kolorowe, czyli takie, które dają więcej radości dla oczu, ewentualnie kojarzą się nam już z bardzo oczekiwaną wiosną czy nawet latem. Czyli są to różnokolorowe kwiaty, które wyglądają, jakby zerwane wiosną na łące mówi nam, Beata Dyjach, Kwiaciarnia Tuberoza.

Ile kwiatów powinno się znaleźć w bukiecie?

   Trudno powiedzieć, bo tak naprawdę im więcej kwiatów, tym bukiet wygląda ładniej, jest pełny, okazały, ale tutaj przede wszystkim bardzo duże znaczenie ma koszt takiego bukietu. Wiadomo, że pora jesienno-zimowa, zawsze rządzi się swoimi prawami, jeżeli chodzi o ceny kwiatów, bo są zdecydowanie droższe, a w tej chwili, jeszcze przed tym, że jest to takie święto, które jest obchodzone na całym świecie, więc tych kwiatów trzeba wyprodukować więcej automatem, te ceny też są dużo wyższe, więc trudno tu jest zdecydować za klienta, że np. bukiet ma mieć tyle i tyle kwiatów, bo wiadomo, że to klient decyduje, ile chce zapłacić. Może być to np. 7 kwiatów, 9, 10, 11 czy 15 kwiatów. To już są bukiety, które jak się złoży, to już widać zarys tego, kształt, ale jeżeli nawet ktoś ma gest, i chce tę osobę w tym dniu uszczęśliwić, to myślę, że jeżeli nawet to będzie jedna róża, czy trzy róże związane, bez jakiś specjalnych szczególnych dodatków, to nie ma znaczenia, bo się liczy gest i pamięć, że się o tym święcie pamięta. Myślę, że dużo osób wśród nas jest zakochanych i nawet jeżeli są to osoby młode z niewielkim stażem, czy osoby z dużym stażem małżeńskim, to jest to jednak miły dzień, święto, gdzie tą osobę wyjątkową, jedyną, którą kochamy, jesteśmy wstanie obdarować kwiatami dodaje Beata Dyjach, Kwiaciarnia Tuberoza.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe