Wicewojewoda łódzki Krzysztof Ciecióra, został szefem Porozumienia w okręgu piotrkowskim.

  • 15.09.2020, 20:31
  • Redakcja lokalna.news
15092020_porozumienie_wybory_cieciura.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę 12 września, podczas konwencji Porozumienia Jarosław Gowina, która odbyła się w Muzeum Regionalnym w Radomsku, wybrano szefa okręgu piotrkowskiego. Został nim Wicewojewoda łódzki, Krzysztof Ciecióra.

W całym kraju zostały wznowione po lockdownie zjazdy okręgowe Porozumienia. Zjazd okręgu piotrkowskiego zorganizowano 12 września w Muzeum Regionalnym w Radomsku. Obecny był na nim również prezes Porozumienia Jarosław Gowin.

Na konwencji wybrano nowego szefa Porozumienia w okręgu piotrkowskim. Został nim Krzysztof Ciecióra, Wicewojewoda łódzki.

- Jest to dla mnie przede wszystkim odpowiedzialność, ale i docenienie mojej półtorarocznej pracy jako Wicewojewody łódzkiego oraz szefa struktur, który organizuje strukturę porozumienia. Cieszę się, że ta praca, którą wykonywałem przez ostatnie miesiące została doceniona. Był to trudny czas, okres wyborczy czas lockdownu, tym bardziej sprawia to satysfakcje mówi Krzysztof Ciecióra, Wicewojewoda łódzki oraz szef Porozumienia w okręgu nr 10.

Wicewojewoda został wybrany na szefa Porozumienia jednomyślnie. Sam Jarosław Gowin powiedział, że prężnie rozwijający się okręg piotrkowski, to zasługa silnego lidera.

Nowy szef Porozumienia okręgu nr 10. zapytany o plany związane z działalnością partii w okręgu odpowiada:

- Na pewno chcemy poszerzać zasięg naszego działania. Chcemy zakładać kolejne koła. Zapraszam wszystkich chętnych do tworzenia Porozumienia w okręgu nr 10. Są to miejscowości od Skierniewic do Bełchatowa. Mamy dużo ciekawych pomysłów, dużo ofert dla osób, które chcą się rozwijać politycznie, publicznie i społecznie. Zapraszam. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce.

Wicewojewoda, zapytany o potencjalne nowe koalicje Prawa i Sprawiedliwości, odpowiada, że raczej to nie będzie miało miejsca. Zjednoczona Prawica jest dobrą formułą, która sprawdza się już od kolejny rok i ma nadzieje, że w przyszłym roku będzie tak samo.

Więcej w materiale filmowym 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe