RKS Radomsko z nowym sztabem trenerskim - (Radomsko)

  • 10.09.2020, 20:06
  • Redakcja lokalna.news
RKS Radomsko z nowym sztabem trenerskim - (Radomsko)
Podczas konferencji prasowej, prezes klubu RKS Radomsko Radosław Pawelec, przedstawił nowy sztab trenerski. Obowiązki trenera pierwszej drużyny powierzono Marcinowi Brysiowi.

Asystentem pierwszego trenera został Tomasz Kazimierowicz, bramkarzy zaś trenować będzie Grzegorz Lelonek.

- Naszym celem jest najbliższy trening i najbliższy mecz. Będziemy skupiać się na tym, co jest tu i teraz. Będziemy chcieli zrealizować cel, jaki został przed nami postawiony przez zarząd klubu ­– mówi trener Marcin Bryś

- Potencjał drużyny jest duży, co pokazał ostatni wynik. Drużyna pokazała, że potrafi wygrywać. Mocną stroną drużyny jest różnorodność, jeśli chodzi o wiek i doświadczenie zawodników. Są zawodnicy doświadczeni, ale i młodzi, którzy potrafią wprowadzić dużą jakość. Są też inne walory, których na razie nie chciałbym zdradzać. ­Skupimy się teraz nad przygotowaniem motorycznym oraz nad przygotowywaniem typowo taktycznym – dodaje.

Pierwszy mecz drużyny z nowym sztabem trenerskim już 20 września. RKS Radomsko zmierzy się z Polonią Warszawa.

Więcej w materiale filmowym

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe