Handlowali narkotykami, teraz grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności

  • 06.04.2020, 11:43
  • Redakcja lokalna.news
Handlowali narkotykami, teraz grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności Fot. KPP w Pabianicach
Mieszkańcy Pabianic w wieku od 19 do 25 lat prowadzili nielegalny biznes narkotykowy. Handel marihuaną udaremnili im policjanci z Komendy Powiatowej w Pabianicach.

1 kwietnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Pabianicach, podejrzewając, że w jednym z mieszkań, może odbywać się handel nielegalnymi substancjami,podjechali pod jeden z bloków w centrum miasta. Podczas prowadzonej obserwacji ich uwagę zwrócił młody chłopak wychodzący z klatki obserwowanego budynku. Policjanci przy 20-latku znaleźli marihuanę. Tego samego dnia przed budynkiem pojawił się mężczyzna, który na widok policjantów nerwowo zamykał drzwi klatki schodowej. Funkcjonariusze udaremnili mu to i razem z 25-latkiem weszli do mieszkania. W lokalu oprócz 25-latka znajdowały się jeszcze trzy inne osoby. Byli to 19-letnia kobieta i dwóch pabianiczan w wieku 19 i 20 lat.

Po przeszukaniu mieszkania policjanci zabezpieczyli  ponad 70 "dilerek" z marihuaną, pieniądze, wagi, młynki oraz telefony komórkowe. Łącznie ponad 140 gramów środków odurzających.

Trzem mężczyznom postawione zostały zarzuty posiadania i udzielania zabronionych substancji. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków narkotycznych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za ich udzielanie kara do 10 lat więzienia.

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe