Ponad 200 tys. z powiatu na walkę z koronawirusem

  • 25.03.2020, 12:20
  • Redakcja lokalna.news
Ponad 200 tys. z powiatu na walkę z koronawirusem
Zarząd Powiatu Bełchatowskiego podjął decyzję o rozwiązaniu rezerwy celowej na realizację zadań z zakresu zarządzania kryzysowego.

Powiat Bełchatowski na walkę z koronawirusem przeznaczył 235 tys. złotych. Fundusze te wykorzystane zostaną na pokrycie kosztów związanych z organizacją, wyposażeniem  i zabezpieczeniem logistycznym miejsc przeznaczonych do odbycia obowiązkowej kwarantanny dla osób wracających do Polski, które nie mają możliwości odbycia odosobnienia w warunkach domowych. Wyżywienie  dla osób na kwarantannie zapewni Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełchatowie, zgodnie z decyzją Marioli Czechowskiej, Prezydenta Miasta Bełchatowa. Z środków finansowych zabezpieczonych przez powiat zakupione zostaną również płyny dezynfekujące  i  odkażające; kombinezony, okulary i maseczki ochronne, a także rękawiczki jednorazowe oraz termometry.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe