Spotkanie Noworoczne Prawa i Sprawiedliwości w Bełchatów

  • 02.02.2020, 19:14 (aktualizacja 06.02.2020, 17:18)
  • Redakcja lokalna.news
Spotkanie Noworoczne Prawa i Sprawiedliwości w Bełchatów
W niedziele 02 lutego w Muzeum Regionalnym odbyło się Spotkanie Noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Przy wypełnionej po brzegi sali, co zaskoczyło samych organizatorów Waldemar Wyczachowski - członek Zarządu Prawa i Sprawiedliwości okręgu nr 10, przywitał zaproszonych gości m.in. Marszałka Seniora, Prezesa Zarządu Okręgowego nr 10 PiS ministra Antoniego Macierewicza, poseł na sejm Annę Milczanowską, Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Szreibera, Wojewodę Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego, Mariolę Czechowską Prezydenta Miasta Bełchatowa.

Minister Antoni Macierewicz składając życzenia noworoczne, podziękował wszystkim zebranym za rok 2019 oraz za 4 lata Zjednoczonej Prawicy. Podczas swojego wystąpienia wiele czasu poświęcił kwestiom patriotycznym. Podkreślił, iż słowa Bóg, Honor, Ojczyzna ukształtowały naród Polski. Wspominał o ciężkiej drodze do wolności. Nadmienił, iż rok 2020 to rok wielkich Polskich rocznic, wskazujących wielkość Narodu Polskiego tj.100-lecie Cudu nad Wisłą, setne urodziny Jana Pawła II. Poruszał również temat sądownictwa, polityki energetycznej i Unii Europejskiej. Antoni Macierewicz mówił - to żadna łaska, że otrzymujemy pieniądze z Unii. Polska otrzymuje równowartość tego z czego zrezygnowała np. produkcji ziemniaków, stali oraz wielu innych produktów. I to jest umowa między Polską a Unią Europejską i jak powtórzył to żadna łaska a rekompensata! Marszałek Senior przypomniał również o wymuszeniu tego co nam obiecywano na wielu spotkaniach, a mianowicie Złoczew, czyli warunek Polskiej suwerenności. Że jest to energetyczny priorytet, który musimy zrealizować.

 

 

 

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe