Gorące serca kibiców na ulicach Bełchatowa

  • 26.01.2020, 17:55
  • Redakcja lokalna.news
Gorące serca kibiców na ulicach Bełchatowa
Niedzielne popołudnie bełchatowianie spędzili na sportowo. O godzinie 16:00 wystartował „Bieg Gorących Serc”, którego celem było zebranie pieniędzy na bieżące funkcjonowanie klubu.

Bieg wystartował spod stadionu GKS-u  a jego trasa przebiegała na symbolicznym dystansie 1977 metrów, ulicami miasta prowadząc do mety, która znalazła się na Placu Narutowicza, gdzie na wszystkich czekał rozgrzewający poczęstunek.

Pod stadionem zgromadzili się mieszkańcy miasta od najmłodszych do tych trochę starszych, którzy wspólnie w rodzinnej pokonali wyznaczony dystans. W biegu udział wzięli również zawodnicy pierwszej drużyny GKS-u, pracownicy klubu oraz przedstawiciele stowarzyszenia „Plus- wspólnie dla Bełchatowa” z wiceprezydentem miasta Dariuszem Matyśkiewiczem, który otrzymał  pamiątkowy pierwszy numer startowy.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe