24 listopada startuje Bełchatowska Piętnastka

  • 19.11.2019, 13:06 (aktualizacja 25.11.2019, 09:24)
  • Redakcja lokalna.news
24 listopada startuje Bełchatowska Piętnastka mcs bełchatów medale za udział w BP 2018
Już w najbliższą niedzielę 24 listopada odbędzie się jeden z najstarszych biegów w regionie „ Bełchatowska Piętnastka”, w poprzednim roku wystartowało przeszło 1100 biegaczek i biegaczy. Zwycięzcom zawodów został zawodnik z Ukrainy z czasem 45 min i 43 sek a najlepszy z bełchatowian Tomasz Owczarek zajął szóste miejsce z czasem 51 min i 18 sek. Jak to bywa podczas biegów ulicznych nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Dla osób mniej wymagających organizatorzy przygotowali bieg rekreacyjny na 5 km, na trasie biegu w godzinach 12.00-14.30 będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy ulicami:  ul. Dąbrowskiego na odcinku od pl. Wolności do ul. 1-go Maja, ul. Kempfinówka na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Grota-Roweckiego, ul. Sienkiewicza na docinku od ul. Słonecznej do ul. Kempfinówki, ul. Słoneczna na odcinku od ul. Kujawskiej do ul. Sienkiewicza, ul. Olsztyńska na odcinku od ul. Wschodniej do ul. Wielkopolskiej, ul. Okrzei na odcinku od ul. Dąbrowskiego do Promiennej.


Dla osób które zmierzą się z piętnastką przewidziano następującą trasę, na której ulice będą całkowicie wyłączone z ruchu w godzinach 12.00 – 14.30: ul. Dąbrowskiego na odcinku od ul. Okrzei do ul. 1-go Maja, ul. Danuty Siedzikówny „Inki”, ul. Chełmińska, ul. Wielkopolska, ul. Zielona, ul. Harcerska, ul. Promienna, ul. Jasna, ul. Targowa i ul. Kujawska.

Na czas wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Olsztyńskiej wyznaczony zostanie objazd ulicami: Olsztyńska – Mazowiecka – Słoneczna – Sienkiewicza, na ul. Sienkiewicza wyznaczony zostanie objazd ulicami: Sienkiewicza – Kempfinówka – Czyżewskiego – Wschodnia, na ul. Staszica na odcinku od wjazdu na boiska treningowe GKS Bełchatów do ul. Promiennej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

W związku z zamknięciem ww. ulic oraz dróg nastąpią również utrudnienia na ulicach prostopadłych do wyżej wymienionych. Ruchem będą kierować osoby uprawnione.

W związku z poruszaniem się po trasie zawodników, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów i wolontariuszy.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe