Wpuść ciepło do mieszkania

  • 26.09.2019, 13:08
  • Żródło: pec-belchatow.pl
Wpuść ciepło do mieszkania
Za oknem zimno, a kaloryfery nie grzeją? Wystarczy zgłosić ten fakt do zarządcy budynku, a sprawa będzie załatwiona!

Pamiętaj, że korzystając z usługi dostawy ciepła systemowego już we wrześniu, nadal temperaturę w mieszkaniu kontrolujesz samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wrzesień charakteryzuje się zmiennymi warunkami pogodowymi, które wymuszają konieczność okresowej dostawy ciepła, szczególnie w godzinach porannych. Gdy poczujesz dyskomfort z powodu zimna, wystarczy, że odkręcisz dopływ ciepłej wody do kaloryfera i wpuścisz ciepło do mieszkania. Ciepło od Twojego dostawcy będzie czekać w gotowości, by ogrzać Twój dom, gdy tylko tego zapragniesz. A to dlatego, że wszystkie węzły cieplne będące własnością spółki wyposażone są w automatykę pogodową, czyli urządzenia, które analizują potrzeby budynku w odniesieniu do temperatury zewnętrznej.


Automatyka jest szczególnie pomocna w okresach przejściowych - w przypadku nagłego ochłodzenia w nocy lub nad ranem, uruchamia ona ogrzewanie budynku, a w momencie wzrostu temperatury zewnętrznej, np. o godz. 10, ogrzewanie zostaje wyłączone. Pozwala to precyzyjnie dopasować parametry dostarczanego ciepła do indywidualnych potrzeb obiektów, co w istotny sposób podnosi komfort użytkowania i optymalizuje koszty ogrzewania mieszkań. Opóźnianie przez wspólnoty mieszkaniowe dostaw ciepła do mieszkań w okresie jesiennych chłodów wbrew pozorom nie jest oszczędnością. Zdecydowanie więcej bowiem kosztuje dogrzewanie mieszkań piecykami elektrycznymi i lekarstwa dla przeziębionej rodziny.

Źródło: pec-belchatow.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe