„WOD-KAN” dzieciom

  • 23.10.2017, 15:00 (aktualizacja 23.10.2017, 15:34)
  • Redakcja lokalna.news
„WOD-KAN” dzieciom
Spółka "WOD-KAN" organizując tego typu akcję sprawia, że na twarzach dzieci i ich opiekunów pojawia się duża dawka uśmiechu.

W ramach akcji „Woda – naturalne bogactwo świata ludzi, zwierząt i roślin” organizowanej przez spółkę „WOD-KAN” po raz kolejny najmłodsi bełchatowianie wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem zostali zaproszeni do kina na bezpłatny film i specjalnie przygotowaną bajkę, której tematyka wiąże się oczywiście z wodą.

Cała akcja odbywa się w Kinie „Kultura”. Po wyjściu z sali na twarzach dzieci i ich opiekunów było widać radość, a gdy najmłodsi opuścili budynek czekała na nich niespodzianka w postaci strażaków, którzy pokazali dzieciom jak wygląda wóz strażacki. Przypomnijmy, że patronat honorowy nad tym projektem objęła Prezydent Miasta Bełchatowa – Mariola Czechowska.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe