Sobota, 2 lipca 2022 03:21
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Do 30 czerwca trzeba złożyć deklarację dotyczącą dotycząca źródeł ciepła i źródeł spalania paliw. Jest to obowiązkowe.

Każdy właściciel lub zarządca budynku jest zobligowany do złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw. Należy ją złożyć do 30 czerwca.
Ładuję odtwarzacz...

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

  Wypełnienie stosownej deklaracji dotyczy wszystkich, na terenie całego kraju. Jeżeli jesteśmy zarządcą lub właścicielem budynku, zobligowani jesteśmy do tego, żeby zgłosić do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków to, z jakich źródeł ciepła korzystamy, czyli np. musimy określić, czy mamy piece kaflowe, czym ogrzewane są mieszkania, czy korzystamy z kotłów, a może mamy ogrzewanie olejowe.

  Jest to robione po to, żeby później można było określić, w skali całego kraju, na ile te źródła ciepła w domach są proekologiczne, lub w jakim stopniu jeszcze nie są ekologiczne, ile jest tych przestarzałych źródeł ciepła. Być może będzie można określić, jakie programy trzeba wprowadzić, aby zachęcić mieszkańców do tego, aby sięgali po bardziej ekologiczne, przyjazne środowisku rozwiązania.

  Zachęcamy do tego, ale jest to również obligatoryjne i trzeba do tego 30 czerwca zgłosić te źródła emisji, jeśli chodzi o budynki. Nie czekajmy na ostatnią chwilę. Jeżeli ktoś chce skorzystać z pomocy Urzędu Miasta Bełchatowa, to oczywiście Wydział ds. Lokalowych zajmuje się tą tematyką. Można przyjść, a pracownicy pomogą wypełnić odpowiednie druki. Można to również zrobić online – mówi Kryspina Rogowska Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas