Drewniany Sklep - niepowtarzalne pudełka do przechowywania zdjęć i inne akcesoria dla miłośników fotografii.

  • 08.01.2021, 12:00
Drewniany Sklep - niepowtarzalne pudełka do przechowywania zdjęć i inne…
Zdjęcia to najlepszy sposób na przechowywanie wspomnień z ważnych chwil życia. Ślub, podróż poślubna, chrzciny dziecka to momenty, których ulotny charakter można zatrzymać na fotografii lub filmie. Obecnie coraz częściej decydujemy się na elektroniczną formę fotografii, ale czy nie warto powrócić do tradycyjnych papierowych zdjęć? Właściwa oprawa w postaci niepowtarzalnego pudełka na fotografie lub album będzie niezapomnianą pamiątką, do której można w każdej chwili sięgnąć. Dla osób związanych zawodowo z filmem i fotografią lub tych, którzy amatorsko robią zdjęcia, niebanalne propozycje na pudełka do przechowywania fotografii, albumów i pendrive'ów ze zdjęciami proponuje Drewniany Sklep. Polski producent doskonale łączy pasje artystyczne z fascynacją naturalnymi surowcami.

Naturalne surowce i autorski design

Drewniany Sklep posiada bogatą ofertę pudełek do przechowywania zdjęć i innych akcesoriów związanych z fotografią. Drewniane pudełka wykonane są ręcznie z najwyższej jakości naturalnego surowca, którym jest sosna, dąb lub wytrzymała sklejka brzozowa. Drewno dobierane jest tak, aby podkreślić naturalną fakturę i uwydatnić rysunek słojów. Dzięki wykorzystaniu ekologicznych lakierów i bejc, z drewna wydobywane są najlepsze cechy, które - poza estetycznymi walorami - gwarantują długoletnią trwałość. W części kolekcji wykorzystano połączenie drewna ze szkłem, jak również sięgnięto po inne materiały, takie jak karton lub płótno. Pudełka zostały zaprojektowane według autorskich pomysłów, w których widać inspiracje naturą. Część pudełek dostępna jest wyłącznie w naturalnym kolorze, w przypadku innych można wybrać kolor z dostępnej palety. Każde z pudełek posiada grawerowany wzór lub napis, wytworzony techniką wypalania laserowego, który daje nie tylko efekt wizualny, ale także wyraźnie wyczuwalną w dotyku teksturę.

Rozmiar i przeznaczenie pudełek

Pudełka są dostępne w różnych rozmiarach, dopasowanych do standardowych wymiarów zdjęć. Różne są także pojemności pudełek - w zależności od tego czy posiadają dodatkowe przegródki, można w nich pomieścić od 150 do 300 zdjęć. Ciekawą propozycją jest oddzielna przegródka na pendrive ze zdjęciami, który można zamówić w stylizacji drewnianej. Sklep oferuje ponadto wywoływanie zdjęć online w wybranym rozmiarze, na papierze półmatowym lub matowym. Odbitki wykonywane są przy pomocy nowoczesnej technologii suchych wydruków, która gwarantuje odpowiedni kontrast i nasycenie kolorów oraz trwałość fotografii. Komplet w postaci niepowtarzalnego pudełka z papierowymi zdjęciami wraz ze stylowym drewnianym pendrive'm to doskonały pomysł na prezent ślubny lub ekskluzywną pamiątkę firmową. Co ważne, istnieje możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego wzoru lub wygrawerowania dowolnego napisu, dobierając do tego treść i czcionkę według własnego uznania.

Gadżety firmowe i inne akcesoria

Poza ofertą pudełek na zdjęcia, Drewniany Sklep stale poszerza asortyment o nowe produkty z drewna i innych naturalnych materiałów. Wśród propozycji znajdują się drewniane zawieszki do zdjęć, pudełka na płyty DVD/CD, wizytówki dębowe ze sklejki, drewniane teczki na dokumenty w formacie A4, banery reklamowe z plastra dębu, pendrive zamknięty w naturalnej gałązce drzewa i inne niebanalne propozycje na prezent lub firmowy gadżet. Dzięki personalizacji można wdrożyć własne pomysły, nanieść na produkt logo firmowe, wybraną grafikę lub treść i stworzyć wyjątkowe materiały reklamowe lub niezapomnianą pamiątkę.

--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: