„Zobacz więcej” – wyjątkowy projekt zagości w Bełchatowie.

  • 13.05.2022, 07:00
  • Redakcja lokalna.news
22-05-13-projekt-zobacz-wiecej-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już wkrótce, bo 21.05.2022 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w Bełchatowie. Mowa o projekcie „Zobacz Więcej - projekt fotograficzny Magda Rdest-Nowak”.

Do kogo jest kierowana ta akacja?

  W najbliższym czasie w naszym mieście odbędzie się projekt fotograficzny, autorki projekt Magdy Rdest-Nowak. Jest to projekt pn. „Zobacz więcej”, skierowany jest zarówno do osób zdrowych, jak i chorych. Chce pokazać, jak radzić sobie z chorobą, jak się otworzyć na innych ludzi, żeby  nie widzieć w człowieku tylko choroby, ale innego człowieka.

  Jest to projekt, który ma nam pokazać, że nie należy tylko patrzeć, ale trzeba też widzieć. Opowie nam o miłości, opowie nam o różnych emocjach, o tolerancji, o równości, a także radości z życia i o tym, że nawet w czasie choroby można być szczęśliwym.

  Na początku pomysł był taki, że będą fotografowane tylko panie ze Skierniewic, ale okazało się, że zainteresowanie było tak ogromne, że organizatorka projektu zdecydowała się na 12 miast Polski i finalnie będzie to stworzenie unikalnego kalendarza, czyli każde miasto będzie miało swój miesiąc i będzie na nich widać siłę i piękno 365 kobiet – mówi Urszula Smolarz, koordynatorka projektu „Zobacz Więcej”

 

  Osoby zaangażowane w projekt będzie można spotkać 21 maja o godzinie 11 na Placu Narutowicza. Na początku będzie sesja fotograficzna, natomiast później wszystkie panie, ubrane w białe koszule będą fotografowane indywidualnie na terenie miasta.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe