Powraca Bełchatowska Liga Tenisowa. Zapisy trwają

  • 04.05.2022, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
21042022-mcs-tenis-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To już czwarty rok z rzędu na Miejskich Kortach Tenisowych rozegrana zostanie Bełchatowska Liga Tenisowa i Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym. Zapisy trwają. Pierwsze mecze odbędą się już 14 maja.

  W Bełchatowie jest bardzo duże zainteresowanie tenisem ziemnym. Kolejny raz, wszyscy miłośnicy tego sportu mogą wziąć udział w świetnej imprezie. Jaka to impreza?

  Bełchatowska Liga Tenisowa to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych na terenie miasta Bełchatowa, szczególnie w okresie letnim. Wydarzenie przewidujemy od 30 maja do 30 września, czyli przez kilka miesięcy, bełchatowianie i bełchatowianki, jak również osoby z poza naszego miasta, bo takie również się zdarzają w przypadku tego wydarzenia, będą mogły rywalizować na miejskich kortach tenisowych, pomiędzy sobą, w systemie rozgrywek, który jest odpowiednio opisany w systemie rozgrywek w regulaminie na naszej stronie internetowej mcs.belchatow.pl  - mówi Adam Kieruzel, Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

 

  Zmagania te są skierowane do sympatyków tenisa ziemnego, które uprawiają ten sport na poziomie amatorskim w kategoriach OPEN kobiet, OPEN mężczyzn i „45+” mężczyzn.

  Do ligi można się zgłaszać, podając: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego i kategorię:

  • osobiście u Mariusza Strojkowskiego;
  • w siedzibie Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 3;
  • na Miejskich Kortach Tenisowych przy ulicy Edwardów 8 w Bełchatowie;
  • wysyłając adres e-mail na adres: [email protected];
  • wysyłając wiadomość SMS na numer telefonu: 696-439-481.

  Zapisy są prowadzone do poniedziałku, 16 maja, a wpisowe w wysokości 100 złotych należy wpłacić przed rozpoczęciem rozgrywek osobiście u organizatora, czyli do poniedziałku, 30 maja 2022 roku. Koszt wynajmu kortu podczas rozgrywania meczu ligowego będzie wynosił 15 złotych za godzinę.

  Gracze samodzielnie, między sobą umawiają się na rozgrywki ligowe na podstawie otrzymanej listy zawodników. Wynik meczu zwycięzca przesyła organizatorowi (na adres e-mail: [email protected] lub poprzez wiadomość SMS pod numerem telefonu: 696-439-481). Rozpiska spotkań, która na bieżąco będzie aktualizowana na naszej stronie internetowej www.mcs.belchatow.pl i posłuży nie tylko obserwatorom Bełchatowskiej Ligi Tenisowej 2022, ale również zawodnikom, aby wiadomo było kto i jakie mecze już rozegrał, a ile spotkań zostało im jeszcze do odbycia.

  Zachęcamy również do udziału w Grand Prix Bełchatowa w tenisie ziemnym 2022. To wydarzenie również odbędzie się na kortach miejskich w Bełchatowie. Przewidzieliśmy 5 rund + 6 Masters. Pierwsza runda już  w weekend 14-15 maja. Następnie kolejna runda w ostatni weekend maja później w połowie czerwca, początek lipca, koniec sierpnia i Masters odbędzie się we wrześniu.

  Zachęcamy, aby wziąć udział w tych rozgrywkach, bo jeżeli ktoś lubi takie weekendowe wyzwania, weekendowe zajęcia i aktywność, to jest to jak najbardziej fajny pomysł, ponieważ rozgrywki tutaj toczą się nie przez cały czas, a właśnie w weekendy. Środowiska tenisowe spotykają się na kortach miejskich, aby wspólnie spędzić czas, rywalizować i powalczyć o fajne nagrody, tym bardziej, ze udział w takim wydarzeniu nie jest kosztowny i bardzo fajnie tenisiści wspominają to, co było organizowane w latach poprzednich – dodaje Adam Kieruzel, Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe