Kolejny raz miasto zadbało o bezpieczeństwo najmłodszych podczas zabawy na sankach

  • 26.01.2022, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
24012022-belchatow-siatki-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miasto Bełchatów kolejny raz zamontowało siatki ochronne na górkach, gdzie dzieci zjeżdżają na sankach.

  Podobnie jak w roku poprzednim, Miasto Bełchatów zadbało o bezpieczeństwo dzieci bawiących się na świeżym powietrzu. Na „górkach”, gdzie dzieci chętnie zjeżdżają na sankach czy „jabłuszkach’ ponownie zamontowane zostały siatki ochronne.

  Miasto założyło je już przy górce w okolicach bloku nr 106 na os. Dolnośląskim. Wkrótce pojawią się one też w rejonie bloku 122 na os. Dolnośląskim oraz na Przytorzu przy ul. Paderewskiego (za przedszkolem) a także w okolicach Gombrowicza 8.

  Podobnie jak w roku ubiegłym, nasze osiedlowe górki, z których dzieci bardzo chętnie korzystają, zjeżdżając chociażby na sankach, zostaną zabezpieczone specjalnymi siatkami. Chodzi oczywiście o to, aby dzieci nie wyjeżdżały z bezpiecznej strefy, żeby nic niedobrego się nie wydarzyło. Siatki oczywiście są na tyle miękkie, że nawet, kiedy się w nie wjedzie, nic złego się nie stanie mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

  Życzymy najmłodszym dużo śniegu na ferie zimowe, aby faktycznie można było wykorzystać potencjał miejsc do zjeżdżania.

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe