"Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” - rozstrzygnięcie konkursu

  • 27.09.2021, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
"Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” - rozstrzygnięcie…
Ponad 250 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 21 tarasów i 16 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury

  Decyzja co do wyboru najpiękniejszych z najpiękniejszy łatwa nie była. Jury musiało wybrać te tarasy i balkony, które nie tylko zachwycały, ale i także wyróżniały się na tle pozostałych. Wybór był trudny. Jury pod uwagę brało m.in. różnorodność, układy kompozycyjne roślinności czy oryginalne zagospodarowanie. Liczyła się także pomysłowość i kreatywność.

  Na konkurs organizowany przesz Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin nadesłano 37 zgłoszeń. W tym zgłoszeń na najpiękniejszy balkon było 16, zaś na najpiękniejszy taras 21. Łącznie przysłano ponad 250 zdjęć. Uczestnikami konkursu byli mieszkańcy m.in Bełchatowa, Zelowa, Łękińska, Łuszczanowic, Wdowina,Myszaków, Kaszewic. Naprawdę mieliśmy dylemat, komu przyznać pierwsze, komu drugie i trzecie miejsce podkreśla Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr. Wszystkie tarasy i balkony były piękne. Mieszkańcy naszego powiatu są pomysłowi i widać ile serca wkładają by stworzyć swoje strefy relaksu dodaje starosta.

  W piątek (24.09.2021) marketem Leroy Merlin zorganizowano spotkanie, w trakcie, którego wręczono nagrody i upominki dla wszystkich uczestników. Nagrody wręczała Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr wraz z dyrektorem sklepu Leroy Merlin w Bełchatowie Mariuszem Banasiakiem

  Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostały nagrodzone wartościowymi bonami: 1500 zł za I miejsce, 750 zł za II miejsce, 500 zł za III miejsce. Nagrody trafiły do:

W konkurencji balkon:
miejsce pierwsze – Aleksandra Chmiel
miejsce drugie- Maria Famulska
miejsce trzecie – Marzena Rózik

w konkurencji taras:
miejsce pierwsze- Wioletta Bartosik
miejsce drugie- Agnieszka Kołodziejczyk, Szymon Kołodziejczyk
miejsce trzecie Anna Witasik

Uczestnikom konkursu gratulujemy oraz serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i mamy nadzieję, że w następnym roku weźmie w nim udział jeszcze więcej mieszkańców.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe