Postawiono jej zarzuty za posiadanie substancji psychoaktywnych

  • 27.09.2021, 18:00
  • Redakcja lokalna.news
Postawiono jej zarzuty za posiadanie substancji psychoaktywnych
Policjanci z bełchatowskiej komendy zatrzymali 36-latkę, która odpowie za posiadanie ponad 41 gramów substancji psychoaktywnych. Zakazane środki ujawnili funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego. Podejrzewana usłyszała już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie substancji psychoaktywnych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  23 września 2021 roku dyżurny bełchatowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące ujawnienia środków psychoaktywnych. Okazało się, że funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego, w czasie prowadzonych czynności w lokalu przy ulicy Pileckiego w Bełchatowie, znaleźli dopalacze. Policjanci zabezpieczyli zakazane środki. Biały proszek oraz kryształki były poporcjowane i zapakowane w woreczki foliowe. Stróże prawa łącznie przejęli ponad 41 gramów substancji psychoaktywnych, których posiadanie jest zabronione Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Mundurowi zabezpieczyli również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz liczne woreczki strunowe i rurki szklane typu fifki, świadczące o nielegalnym procederze. W sprawie zatrzymana została 36-letnia bełchatowianka. Podejrzewana usłyszała już zarzuty posiadania substancji psychoaktywnych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Łódzka Policja

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe