Szczepieniobus zawitał do Masłowic

  • 09.09.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
08092021-szczepieniobus-gontkowski
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niestety dochodzą do nas niepokojące informacje, że wzrasta liczba osób zakażonych koronawirusem. Bardzo dobrą metodą, aby zmniejszyć liczbę zakażeń, są szczepienia. Do Gminy Masłowice przyjechał Szczepieniobus i tym samym mieszkańcy Gminy Masłowice mają kolejną okazję do zaszczepienia się.

  Jesteśmy zadowoleni z tego, że dotarli tu do nas, ponieważ punkt szczepień w Ośrodku Zdrowia nie zawsze oferuję szczepionkę jednodawkową, a w Szczepieniobusie właśnie taką szczepionką można się zaszczepić i myślę, że trochę ludzi na tym skorzysta, bo jak można było zauważyć, dużo ludzi przyszło w chwili, kiedy zaczęto szczepić i mamy nadzieję, że jeszcze więcej ludzi dotrze i skorzysta z możliwości zaszczepienia się jednodawkową szczepionką – mówi Bogusław Gontkowski, Wójt Gminy Masłowice.

To chyba cieszy, że mieszkańcy gminy biorą odpowiedzialność za drowie swoje i innych?

  Ja, jeżeli mogę, to namawiam ludzi, ponieważ  w tym widzę jakiś sens i szansę dla nas, żebyśmy  pokonali pandemię. Różnie mają ludzie to tego podejście do tej sprawy, nie można oczywiście nikogo zmuszać do zaszczepienia, ja jednak jestem zwolennikiem szczepienia, czego nie ukrywam i myślę, że dzisiejsza wizyta Szczepieniobusa również o tym świadczy i staraliśmy się ludzi jak najmocniej zmobilizować do skorzystania ze szczepień.

  Ja przeszedłem koronawirusa, w moim otoczeniu wiele osób chorowało i to bardzo poważnie. Jestem zwolennikiem i wszystkich nawaniam, skorzystajcie Państwo ze szczepień, żebyśmy się obronili przed kolejnym atakiem – dodaje Bogusław Gontkowski, Wójt Gminy Masłowice.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe