„Wszystkie dzieci nasze są – Gminny Dzień Dziecka 2021”. Frekwencja i dobre humory dopisały

  • 21.07.2021, 07:00 (aktualizacja 21.07.2021, 19:42)
  • Redakcja lokalna.news
20072021-festyn-wielgomlyny-dyktynska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Gminie Wielgomłyny, 20 lipca odbył się festyn pn. „Wszystkie dzieci nasze są – Gminny Dzień Dziecka 2021”. Na festynie zorganizowanych było wiele atrakcji, gier i zabaw, przekąsek. Frekwencja była bardzo duża. Festyn sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

   20 lipca, w Gminie Wielgomłyny odbył się festyn pn. „Wszystkie dzieci nasze są – Gminny Dzień Dziecka 2021” dla najmłodszych mieszkańców gminy i okolic. Z powodu pandemii nie udało się zorganizować festynu 1 czerwca. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

   Frekwencja na festynie była bardzo duża. Wiele rodzin przyjechało, ze swoimi pociechami. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Organizowane były liczne zabawy ruchowo-muzyczne, występy artystyczne, były również zjeżdżalnie, a na wszystkich głodnych i spragnionych czekały napoje, lody, gofry i kiełbaski z grilla, z którym stali Strażacy.

   Faktycznie długi czas przebywania dzieci tylko z rodzicami z powodu pandemii, wyzwolił w nich chęć do uczestniczenia w różnego typu imprezach plenerowych i dobrze, że jest taka możliwość. Dzięki temu, co prawda z małym poślizgiem, ale można było zorganizować dzisiaj festyn z okazji Dnia Dziecka. Ten festyn pod hasłem „Wszystkie dzieci nasze są”, jak najbardziej oddaje tę moc dzisiejszego dnia. Myślę, że frekwencja świadczy o tym, że i dzieci i rodzice był spragnieni takich imprez ­– mówi Bogumiła Dyktyńska, Wójt Gminy Wielgomłyny.

Festyn sfinansowano ze środków Fundacji PZU

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe