Dni Radomska nie ma, ale też będzie fajne

  • 09.06.2021, 08:00
  • Redakcja lokalna.news
08062021-projekt-lato-turowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dni Radomska w tym roku nie będzie, z wiadomych przyczyn. Nie oznacza to jednak, że nie będzie atrakcji. Radomsko przywita i pożegna wakacje wieloma atrakcjami. Zapewni to „Projekt Lato”.

   Już niedługo upragnione wakacje. Upragnione nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych również. Zwykle na początku wakacji organizowane są różnego rodzaju imprezy, tak zazwyczaj było też w Radomsku. Niestety pandemia kolejny raz krzyżuje plany i właśnie z powodu pandemii odwołano Dni Radomska.

   Nie oznacza to jednak, że Radomszczanie zostaną bez atrakcji. Wakacje zostaną przywitane i pożegnane we właściwy sposób.

   Dzięki temu, że znoszone są kolejne obostrzenia, możemy zorganizować cykl imprez na początek i na koniec wakacji. Na początku, będzie to weekend, 2-4 lipca. Wystartujemy z festiwalem smaku, z „Przystankiem Food Truck” na ul. Reymonta, gdzie będzie zamknięty ruch i wystawią się wozy ze smakołykami. Radomszczanie będą mogli nie tylko posmakować różnego rodzaju potraw, ale wziąć też udział w różnych konkursach.

   W sobotę 3 lipca będzie program dla dzieci. Będzie to „Święto Kolorów” i „Dzień Baniek Mydlanych”. W niedzielę 4 lipca odbędzie się „Letnisko” w Parku Świętojańskim. Będzie tam moc atrakcji, będą przejażdżki łódką, pokazy stongmanów  oraz rodzinne konkursy czy koncert Trio Mariachi.

   Na koniec wakacji, to będzie już wrzesień, konkretnie 4 września, zapraszamy na „Letnie Granie”, podczas którego wystąpi Ronnie Ferrari, BRO i Formacja Nieżywych Schabuff.

   Zapraszamy oczywiście do naszych instytucji kultury, gdzie zawsze w wakacje znajdziemy moc atrakcji dla naszych dzieci – mówi Karolina Turowska, Wydział Promocji Urzędu Miasta w Radomsku.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe