Nadchodzi Nowy Polski Ład

  • 30.05.2021, 15:40 (aktualizacja 30.05.2021, 17:02)
  • Redakcja lokalna.news
30052021-konferencja-nowy-lad-milczanowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Poseł Anna Milczanowska oraz inni działacze związani z Prawem i Sprawiedliwością, radni gminni i powiatowi, zaprezentowali założenia "Polskiego Ładu". Ludzie, którzy odwiedzili targowisko, wraz z broszurą informujący o Polskim Ładzie otrzymywali słodki upominek.

   30 maja, przed wejściem na targowisko w Radomsku, odbyła się konferencja prasowa, zorganizowana przez Poseł Annę Milczanowską oraz innych działaczy Prawa i Sprawiedliwości z regionu Radomska. Podczas konferencji zaprezentowane zostały główne założenia „Polskiego Ładu”

   15 maja, pan Premier Mateusz Morawiecki, wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim przedstawili plan „Polskiego Ładu” dla Polaków, dla Polski, program właściwie na kilka dekad. W programie wprowadzonych jest wiele ważnych, wręcz reformatorskich rzeczy, jak choćby kwestie podatkowe, sprawy związane ze służą zdrowia, sprawy związane z budownictwem, ważne, zwłaszcza dla ludzi młodych. Biuro Poselskie Anny Milczanowskiej wsłuchuje się w głos ludzi, zwłaszcza w problemy ludzi młodych.

   Chcemy, aby Polska stawała się liderem gospodarczym, aby Polacy mieli godną pracę i płacę – mówi Poseł Anna Milczanowska, Prawo i Sprawiedliwość.

   Założenia Polskiego Ładu zakładają również pracę nad systemem opieki zdrowotnej, budowaniem nowych mieszkań, zmianą w podatkach. Znajdujący się na targowisku ludzie, mogli zapoznać się z założeniem Polskiego Ładu oraz poczęstować się cukierkiem.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe