Re:Aktor, czyli dobra zabawa w Dzień Dziecka.

  • 28.05.2021, 07:41
  • Redakcja lokalna.news
27052021-dzien-dziecka-rogowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już w najbliższy weekend w niedzielę 30 maja, odbędzie się festiwal Re:Aktor z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich przybyłych czeka moc atrakcji. Festiwal będzie trwał od 14 do 19 godziny w parku za dworkiem Olszewskich.

   Każdy z nas, nawet mając już kilkadziesiąt lat, ma w sobie odrobinę z dziecka, każdy ma tę dziecięcą radość poznawania świata, jednak to już temat na inny tekst. Wspominam o dziecięcej radości, ponieważ już w najbliższą niedzielę, w Bełchatowie odbędzie się festiwal Re:Aktor, z okazji Dnia Dziecka.

   Dzień Dziecka w Bełchatowie, tradycyjnie już organizowany jest w formie Reaktora. Jest to festiwal, podczas którego proponujemy dzieciom moc atrakcji. Atrakcje są przede wszystkim skierowane na naukę, poprzez zabawę, ciekawe doświadczenia. Dzieci będą konstruowały różnego rodzaju samoloty, będą długopisy 3d, będzie strefa małego sportowca, będą gry planszowe, liczne konkursy i zabawy. Naprawdę czeka dzieci moc atrakcji, od zajęć artystycznych, po te sportowe.

   Chcemy zorganizować to w nieco innej formie, aby nie były to np. występy. Chcemy, aby ten dzień miał formę warsztatów, aby zaktywizować tę młodzież, dzieci, które przez ten ostatni rok, no łatwo nie miały, były zamknięte w domach, nauczanie było w formie zdalnej, dlatego właśnie chcemy zaprosić w plener i mamy nadzieję, że pogoda dopisze i wszyscy będą się dobrze bawić – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

   Festiwal odbędzie się już w najbliższą niedzielę 30 maja w parku za dworkiem Olszewskich. Od godziny 14 do 19 , Bełchatów będzie świetnym miejscem na miłe spędzenie czasu. Pamiętajmy jednak, żeby mimo wszystko, starać się zachowywać dystans społeczny.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe