Powróciły zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży na Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku

  • 23.04.2021, 15:30
  • Redakcja lokalna.news
22042021-hala-zajecia-nowak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 19 kwietnia, na Powiatowej Hali Sportowej powróciły zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Mimo że zajęcia to tylko ułamek tego, co może zaoferować hala, jest to dobry sygnał, że powoli ale konsekwentnie wracamy do normalności.

   Pojawia się światełko w tunelu, że wszystko wróci w końcu do normalności, że ta pandemia się skończy. Jednym z bardzo pozytywnych tego sygnałów jest to, że zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży na powiatowej Hali Sportowej w Radomsku są wznowione.

   Obecnie na terenie naszego obiektu, prowadzimy zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Są to zajęcia prowadzone tylko i wyłącznie przez Polski Związek Sportowy, tak mówi rozporządzenie i na ten moment, tylko takie zajęcia się odbywają. Nie jest to dla nas powód do wielkiej radości, ponieważ jest to ułamek wszystkich oferowanych zajęć na naszym obiekcie. Na tę chwilę nadal zawieszone są zajęcia na arenie głównej, zajęcia z tenisa ziemnego, zajęcia na trampolinach czy komercyjne udostępnianie areny i wszystkie inne zajęcia, które tutaj się odbywały. Mam nadzieję, że wrócą one szybko tym bardziej, że hala stwarza warunki do bezpiecznego przeprowadzenia zajęć – mówi Damian Nowak, kierownik Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

   Dodajmy, że wszystkie zajęcia, które obecnie się odbywają, odbywają się z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Przyjęte zasady, są niezmienne od początku pandemii. Na hali obowiązują odstępy czasowe między grupami, dezynfekcja rąk przy wejściu, noszenie maseczek w częściach wspólnych, dezynfekcja sprzętu.

   Myślę, że te standardy związane z przestrzeganiem zasad reżimu zostaną z nami na zawsze dodaje Damian Nowak, kierownik Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
مكتب ترجمة
مكتب ترجمة 26.04.2021, 14:23
Hello to every body, it's my first visit of this website; this
blog includes remarkable and genuinely fine stuff in support of readers. https://dashburst.com/neil4407…

Pozostałe