140 tys. darmowych maseczek dla mieszkańców Radomska

  • 15.04.2021, 12:00 (aktualizacja 15.04.2021, 19:04)
  • Redakcja lokalna.news
14042021-um-maseczki-turowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do Radomska trafiło 140 tys. maseczek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Mieszkańcy miasta mogą je odbierać w różnych punktach zlokalizowanych na terenie miasta, m.in. w MOPS-ie, czy Urzędzie Stanu Cywilnego. Każdy mieszkaniec może otrzymać trzy maseczki.

   Do Miasta Radomska trafiła duża ilość maseczek z Rezerw Agencji Strategicznych. O jakiej ilości maseczek mówimy?

   Do Radomska trafiło blisko 140 000 maseczek jednorazowych, z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i mieszkańcy miasta, mogą je odbierać w różnych punktach zlokalizowanych na terenie miasta.

   Decyzją prezydenta, maseczki trafiły również do wszystkich organizacji, stowarzyszeń oraz klubów działających na terenie miasta oraz do Ochotniczych Straży Pożarnych: Sucha Wieś, Bogwidzowy, Folwarki, Stobiecko Miejskie. Mieszkańcy mogą odbierać maseczki w różnych punktach na ternie miasta. Jest to m.in. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Urząd stanu Cywilnego oraz wszystkie jednostki kultury na terenie miasta, a także na ulicy Reymonta w siedzibie Wydziału Bezpieczeństwa i Porządku. Należy pamiętać, że te maseczki można odbierać w godzinach pracy danej instytucji. Maseczki będą rozdawane do wyczerpania zapasów – mówi Karolina Turowska, Wydział Informacji i Promocji UM Radomsko.

   Czy maseczki są darmowe?

  Tak, maseczki są darmowe, każdy mieszkaniec może otrzymać po trzy maseczki – dodaje Karolina Turowska, Wydział Informacji i Promocji UM Radomsko.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe