Przedszkole w Przedborzu będzie termomodernizowanie

  • 16.03.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
11032021-przedborz-termomodernizacja-przedszkole.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przedszkole w Przedborzu zostanie poddane termomodernizacji. Będzie to kompleksowa termomodernizacja 50-letniego już budynku. Cena po przetargu wynosi około 1 000 000 zł.

   Kolejna ważna inwestycja w Przedborzu, czyli termomodernizacja Publicznego Przedszkola już niedługo się rozpocznie. Co będzie wchodziło w skład termomodernizacji?

   Termomodernizacje zamierzamy zrobić kompleksowo. Jesteśmy już po przetargu. Cena po przetargu wynosi około 1 000 000 zł. W założeniach ta cena wynosiła przeszło 1 000 000 zł, taki był kosztorys, więc cieszymy się, że jest to taniej. Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dostaliśmy 288 000 zł, dostaliśmy 500 000 zł z Rządowego Funduszy Inwestycji Lokalnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo to są duże środki, a resztę musimy oczywiście dołożyć z własnych środków, ale ta inwestycja jest bardzo ważna, ponieważ do przedszkole było budowane około 50 lat temu. Jest duże zapotrzebowanie na przedszkole, ponieważ mamy pełne obłożenie dzieci, więc warunki to przedszkole również musi spełniać jak na XXI wiek przystało i myślę, że niedługo będziemy mogli rozpocząć tę inwestycję  - mówi Wiesława Janosik, Burmistrz Przedborza.  

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe