Nie ma już obsługi kasowej w Urzędzie Skarbowym w Radomsku

  • 2 dni temu, 13:29 (aktualizacja 2 dni temu, 13:42)
  • Redakcja lokalna.news
08012020-us-kasy-kulka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 4 stycznia w Urzędzie Skarbowym w Radomsku, nie ma już kas, w którym możemy opłacić nasze należności. Wszelkie należności możemy opłacić w formie elektronicznej lub w banku czy na poczcie.

Od 4 stycznia w Urzędzie Skarbowym, nie opłacimy już w kasach naszych należności podatkowych. Można oczywiście swoje należności zapłacić wygodnie i bez wychodzenia z domu w formie online, do czego zachęca sam Urząd Skarbowy. Każdy, kto przyzwyczajony jest do tradycyjnej formy uiszczania zapłat, może dokonać takowych w baku, na poczcie lub w innych miejscach, gdzie jest taka możliwość.

 Z dniem 4 stycznia, zlikwidowany został punkt obsługi kasowej w Urzędzie Skarbowym w Radomsku. Nie zwalnia to jednak podatników z obowiązku uiszczania podatków, czy też opłat. Podatnicy nadal będą mogli dokonywać wpłat podatków, korzystając z dostępnych do tej pory form, które umożliwiały dokonanie takiej wpłaty. Wpłaty można dokonać za pośrednictwem banku, za pośrednictwem Poczty, czy jakiegokolwiek innego punktu, bądź tez można dokonać wpłaty, dokonując przelewu internetowego mówi Anna Kulka z Urzędu Skarbowego w Radomsku.

 

Gdzie szukać więcej informacji na ten temat?

 

Po informacje odsyłamy Państwa do strony internetowej Urzędu Skarbowego w Radomsku. Jest to strona prowadzona za pośrednictwem Izby Administracji Skarbowej w Łodzi i tam znajdziemy stosowne informacje na temat, możliwości zapłaty podatków. W związku z realizacją nadpłat z podatków, które wynikają z zeznać rocznych, w tym roku planowane jest uruchomienie specjalnego punktu kasowego, który służył będzie do wypłat nadpłat podatków dla podatników. Trwają prace nad przygotowaniem takiego punktu i jest prawdopodobne, że podatnicy będą mogli nadpłaty z podatków PIT odbierać w Urzędzie Skarbowym – dodaje Anna Kulka z Urzędu Skarbowego w Radomsku.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe