Duża zmiana w organizacji ruchu na trasie Kleszczów - Kalisko ( powiat bełchatowski)

  • 18.12.2020, 08:16
  • Redakcja lokalna.news
Duża zmiana w organizacji ruchu na trasie Kleszczów - Kalisko ( powiat bełchatowski)
Od 22 grudnia jest planowane wprowadzenie kolejnej zmiany w organizacji ruchu w związku z przebudową drogi powiatowej nr 1500E. Rozbudowa tej drogi wchodzi w taką fazę, że nie będzie możliwy przejazd odcinkiem Czyżów - Piaski (nawet w ruchu wahadłowym). Wyznaczony został kilkukilometrowy objazd w pobliżu zwałowiska wewnętrznego KWB Bełchatów, przez tereny sąsiadujące z obiektami spółek BEWA oraz Betrans. Na całym odcinku objazdu wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości.

W zależności od warunków pogodowych, które będą mieć wpływ na postęp prac przy przebudowie zamkniętego odcinka drogi powiatowej, kierowcy będą korzystać z wyznaczonego objazdu być może aż do kwietnia 2021 roku.

Przebieg wyznaczonego objazdu oraz zamknięty dla ruchu odcinek przebudowywanej drogi powiatowej został zaznaczony na załączonym schemacie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Policja
Policja 02.01.2021, 15:55
Zamiast robić drogę to sobie stoją i *** głupoty dlaczego tym sie nikt niezajmie

Pozostałe