GOK w Kodrębie wzbogacił się o dodatkowe wyposażenie (powiat radomszczański)

  • 17.11.2020, 09:29
  • Redakcja lokalna.news
16112020_kodrab_gok_kucharska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W ramach projektu „Infrastruktura domów kultury 2020” Gminny Ośrodek Kultury w Kodrębie, wzbogacił się o dodatkowe wyposażenie. I tak np. sala audiowizualna została wzbogacona o rolety zaciemniające, ekran do projekcji, czy 60 tapicerowanych krzeseł.

Pandemia zmusiła wiele instytucji do przejścia w tryb zdalny albo całkowicie wymusiła ich zamknięcie. Jest to trudna sytuacja dla wszystkich, ponieważ wiele instytucji takich jak np. GOK-i nie mogą realizować swoich programów czy zajęć. Pamiętajmy, że pandemia kiedyś się skończy i wtedy wszystkie instytucje będą mogły wrócić do pracy pełną parą.

Na wznowienie swojej działalności czeka Gminny Ośrodek Kultury w Kodrąbie. Ostatnio został on dodatkowo doposażony w ramach projektu „Infrastruktura domów kultury 2020”. Co zostało dokładnie zrobione w ramach tego projektu?

- Wyposażyliśmy salę plastyczną w krzesła i stoły dla dzieci, do racy z rękodzieła oraz zaplecze sali plastycznej w regały i biurka dla pań, które prowadza zajęcia. Wyposażyliśmy również salę audiowizualną w ekran, krzesła i fotele dla gości. Dodatkowo zamontowane są rolety zaciemniające, aby można było bez problemów puszcza projekcje filmowe. Całkowity koszt zakupu wyniósł 27 000 zł, z czego 20 000 zł pochodziło ze środków Ministra Kultury, a 7 000 ze środków własnych - mówi Marlena Kucharska p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Kodrębie.

Obecnie, jak wszystkie ośrodki kultury, GOK w Kodrębie jest zamknięty, jednak jego pracownicy już planują, co może być zrobione po pandemii. Pisane są kolejne projekty, aby zaraz po pandemii ruszyć do pracy. Na razie projekty są owiane tajemnicą, aby nie psuć mieszkańcom gminy niespodzianki.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe