MOTOSERCE - Pomagamy, Wspieramy, Ratujemy ! (powiat bełchatowski)

  • 02.09.2020, 23:33
  • Redakcja lokalna.news
MOTOSERCE - Pomagamy, Wspieramy, Ratujemy !       (powiat bełchatowski)
13 września, odbędzie się długo wyczekiwane MOTOSERCE ! Akcja która łączy a nie dzieli Bełchatowian. Jak pokazują nam ostatnie miesiące, mieszkańcy naszego miasta wielokrotnie udowodnili, że życie drugiej osoby jest dla nich bardzo ważne. Za każdym razem kiedy zagrożone jest życie ludzkie i potrzebna jest mobilizacja bełchatowianie zawsze są na "posterunku" i oddają krew.

 Jak mówi Adam Lewandowski jeden z organizatorów akcji - mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie, że spotkamy się na Placu Narutowicza i oddamy krew, ratując w ten sposób ludzie życie.

Przez lata w ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE dawcy oddali 32 000 litrów krwi. Bełchatów dołączył do akcji w 2019 roku. To jedna z bardziej pozytywnych i zauważalnych imprez, pomagająca i ratująca życie drugiemu człowiekowi. Każdy kto odda krew, weźmie udział w losowaniu nagród, a t- o wszystko dzięki sponsorom, bez których niestety cała akcja nie mogłaby się odbyć.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

A tak było rok temu.           https://www.lokalna.news/wiadomosci/2273,motoserce-zebrano-25-litrow-krwi

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe