Bądź jak Super Bohater i uratuj drugiego człowieka !

  • 29.07.2020, 20:50
  • Redakcja lokalna.news
Bądź jak Super Bohater i uratuj drugiego człowieka !
Jeżeli jesteś zdrowy i nie masz przeciwwskazań medycznych, aby oddać krew, to przyjdź, przyjedź 8 sierpnia w godzinach od 9.00 do 13.00 do świetlicy wiejskiej w Hucisku! Dzięki Tobie, Twoim bliskim i znajomym, będzie można uratować ludzkie życie.

Jak mówi nam jeden z organizatorów akcji Tomasz Cieślak - nie możemy przechodzić obojętnie obok ludzkich problemów. Jeżeli tylko możemy, to pomagajmy sobie. Nasze zdrowie przy oddawaniu krwi nie ucierpi, a jest ogromna szansa, że pomożemy bliźniemu.  Liczymy, że frekwencja będzie na poziomie lat poprzednich, gdzie było nas ok 40 osób. Będzie można również zarejestrować się, jako potencjalny Dawca Szpiku.

Bezcenny dar jakim jest krew, będzie zbierana dla Marysi Faliksiak, która cierpi na nowotwór jamy brzusznej oraz Pauliny Miszteli chorującej na ostrą białaczkę.

Organizatorzy gwarantują pewne bezpieczeństwo (darmowe maseczki dla każdego), miłą atmosferę, pyszne lody oraz smakołyki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich - Drużbice. Dla najmłodszych przygotowano zabawę z bańkami mydlanymi oraz upominki.

Po raz pierwszy będą też zbierane słodycze dla Fundacji Gajusz z Łodzi. 

Przypominamy 8 sierpnia 2020 r. godz. 9.00-13.00 Sala wiejska w Hucisku.

NIE WAŻNE W CO WIERZYSZ I NA KOGO GŁOSUJESZ  - WSZYSCY WSPÓLNIE MOŻEMY URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE !


 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe