Jak koronawirus wpłynął na pracę schroniska?

  • 28.07.2020, 16:19
  • Redakcja lokalna.news
07282020_schronisko_wakacje_adopcje.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Bełchatowskie schronisko dla bezdomnych zwierząt niesie pomoc potrzebującym zwierzakom bez względu na okoliczności. Czy jednak koronawirus wpłynął w jakiś sposób na pracę placówki?

Obostrzenia nałożone w związku z pandemią dały się odczuć praktycznie każdemu. Patrząc jednak na pracę schroniska, obecnie nie widać wielkich zmian w liczbie "mieszkańców". Jak wspomina kierownik bełchatowskiej placówki, Mariusz Półbrat, na początku pandemii przybyło zwierząt, ale taki stan rzeczy wynikał przede wszystkim z zamknięcia bram dla odwiedzających w czasie lockdownu. Później, jak tylko możliwym stało się przywrócenie adopcji, cały proces został zorganizowany z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (m.in. zapisy na konkretne godziny). Liczba zwierzaków w błyskawicznym tempie wróciła do "normy".

Zapytaliśmy również czy w bełchatowskim schronisku w wakacje pojawia się więcej zwierząt albo wręcz przeciwnie - czy zwiększa się liczba adopcji. Odpowiedź może zaskoczyć! Szczegóły w materiale video.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe