Kino - zobacz, co należy zrobić, jeśli chcesz wybrać się na film

  • 12.06.2020, 08:28
  • Redakcja lokalna.news
Kino - zobacz, co należy zrobić, jeśli chcesz wybrać się na film
Kina znalazły się dopiero na czwartym etapie rządowego programu rozmrażania gospodarki. Oznacza to, że od tygodnia są dostępne dla widzów, ale nie wszyscy wiedzą jakie zasady obowiązują od momentu wejścia do budynku kina. Jak należy się tam zachować?

W bełchatowskim kinie "Kultura" można obejrzeć m.in. "Salę Samobójców. Hejter" - film, który swoją premierę miał na tydzień przed zamknięciem kin. Jeśli więc ktoś chciałby jednak obejrzeć go jeszcze na dużym ekranie - jest taka szansa! Cały repertuar dostępny jest pod tym linkiem

Miejsca można rezerwować przez internet albo kupić w kasie kina - warto jednak wtedy zdecydować się na płatność bezgotówkową. W obu przypadkach należy podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Trzeba również pamiętać o zachowaniu obowiązkowego odstępu jednego miejsca od innych widzów. 

Po wejściu do budynku należy oczywiście zadbać o zakrycie ust i nosa, zdezynfekować ręce oraz utrzymywać bezpieczny 2 metrowy odstęp od innych osób znajdujących się w budynku. 

Z wizyty w kinie należy bezwzględnie zrezygnować w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów mogących świadczyć o chorobie.

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe