Karuzela stanowisk w PGE GiEK S.A.

  • 05.04.2020, 23:30
  • Redakcja lokalna.news
Karuzela stanowisk w PGE GiEK S.A.
PGE GiEK S.A. ma nowego Prezesa, została nim Wioletta Czemiel – Grzybowska, która 3 kwietnia oficjalnie objęła swoje stanowisko. Zastąpiła na nim Roberta Ostrowskiego, który zakończył swoja krótką przygodę z koncernem. Wiceprezesem ds. wytwarzania został Krzysztof Fałek były dyrektor PGE Łódź Dystrybucja. Zastąpił on Marka Ciapałę którego odwołano w marcu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż w tym samym czasie swoje stanowiska straciły osoby związane mi.in z posłanką PiS Beatą Mateusiak – Pieluchą. Zwolniono m.in. Marka Szydłowskiego dyrektora departamentu HR.

Jak mówi nam jeden z pracowników PGE GiEK S.A. – to dopiero początek zwolnień na wysokich stołkach. Pani Prezes ma zrobić porządek. Stanowiska stracą nie tylko osoby pracujący w Bełchatowie ale i w całej grupie.
 

Najbardziej niezrozumiałą dymisją jest zwolnienie z funkcji dyrektora ds. komunikacji Agnieszki Wysockiej. Osoby związanej z Marszałkiem Seniorem, byłym Ministrem Obrony Narodowej Antonim Macierewiczem.  Przypomnijmy, że Agnieszka Wysocka to była wiceprezydent Miasta Bełchatowa a osobiście żona Przewodniczącego Rady Miasta i czołowego polityka Prawa i Sprawiedliwości w Bełchatowie Piotra Wysockiego.
 

Czy faktycznie będą kolejne zwolnienia w koncernie?

Czym spowodowane są czystki na wysokich szczeblach?

Będziemy Państwa informować na bieżąco.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe