Drugi przypadek koronawirusa w Bełchatowie?

  • 20.03.2020, 10:50
  • Redakcja lokalna.news
Drugi przypadek koronawirusa w Bełchatowie?
Czekamy na oficjalne informacje, wiemy jednak, że prawdopodobnie wyniki pacjentki z podejrzeniem koronawirusa są pozytywne.

Z informacji, które dotarły do naszej redakcji wynika, że badania prawdopodobnie potwierdziły obecność koronawirusa u pacjentki w bełchatowskim szpitalu. O kolejnym podejrzeniu koronawirusa w naszym powiecie informowaliśmy wczoraj. Pacjentka z objawami, które towarzyszą zarażeniu koronawirusem trafiła do bełchatowskiego szpitala gdzie wykonano jej szereg badań w tym pobrano próbki na obecność COVID-19. Kobieta trafiła na oddział zakaźny gdzie została podłączona do respiratora.

Dziś nasza redakcja uzyskała informację, że wyniki badań były pozytywne a pacjentka została przewieziona do specjalistycznego szpitala. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe