100 dni do matury

  • 08.02.2020, 20:23
  • Redakcja lokalna.news
100 dni do matury
W sobotę 8 lutego na sali Stara Szkoła odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im Romualda Traugutta.

Bal rozpoczął się punktualnie o godzinie 19 wtedy uczniowie wraz z przedstawicielami grona pedagogicznego zebrali się na sali. Wszystkich zebranych przywitała dyrektor szkoły- Pani Irmina Wojciechowska. Skierowała ona kilka słów do młodzieży. W swoim przemówieniu wspomniała pierwsze dni uczniów w murach szkoły. Życzyła im również powodzenia na zbliżającej się wielkimi krokami maturze. W uroczystości udział wzięła sekretarz Starostwa Powiatowego - Katarzyna Kleska. Kilka słów do uczniów, w imieniu wychowawców klas maturalnych skierowała również pani Dorota Ejme. Nie obyło się również bez podziękowań od rodziców dla nauczycieli za trud, który włożyli w nauczanie ich dzieci.

Głównym punktem programu części oficjalnej był oczywiście uroczysty polonez, którego uczniowie uczyli się przy pomocy nauczycieli wychowania fizycznego. Po tańcu młodzież zasiadła za stołami by później móc bawić się do białego rana. 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe