Praktyki i staże dla bełchatowian

  • 22.01.2020, 16:12
  • Redakcja lokalna.news
01212020_miasto_praktyki_staze.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Staże i praktyki są dla młodych ludzi ciekawym sposobem na wybór ścieżki kariery i sprawdzenie czy praca w danym zawodzie im odpowiada. Miasto Bełchatów pomaga młodym w znalezieniu praktyk.

W Bełchatowie działa platforma internetowa invest.bełchatów.pl na której znajduje się wiele przydatnych informacji dotyczących rozwoju zawodowego. Młodzi bełchatowianie przede wszystkim mogą tam poszukiwać ofert praktyk i staży, które pozwolą im na wybór dalszej ścieżki kariery. Praktyki i staże są bardzo dobrym sposobem na zdobycie doświadczenia zawodowego. Ogłoszenia na stronie zmieniają się cyklicznie.Warto sprawdzać zatem czy pojawiło się coś nowego.

Przedsiębiorcy, chcący przyjąć młodych ludzi na staż bądź praktyki mogą zgłosić się do Urzędu Miasta, gdzie zostanie przygotowana ich oferta.

Na powyższej stronie znajduje się również wiele innych cennych porad zawodowych dotyczących min. pisania CV, efektywnego aplikowania o pracę a także tego jak postępować na rozmowie kwalifikacyjnej. Zamieszczane są tam również informacje o aktualnych wydarzeniach, odbywających się w mieście. 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe