Czy rekord został pobity? Jak bawili się bełchatowianie podczas 28 Finału WOŚP

  • 13.01.2020, 11:25
  • Redakcja lokalna.news
Czy rekord został pobity? Jak bawili się bełchatowianie podczas 28 Finału WOŚP
W niedzielę 12 grudnia w całej Polsce odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy Bełchatowa jak co roku chętnie wzięli udział w tej akcji.

W całym mieście można było spotkać wolontariuszy wyposażonych w puszki do których zbierali środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

W tym roku bełchatowianie bardzo hojnie wpłacali pieniądze na WOŚP. Podczas finału udało się pobić zeszłoroczny wynik o ponad 50 tys. i zebrać 173 350,37zł.

Wzorem lat ubiegłych bełchatowski finał odbył się na terenie Galerii Olimpia. Na mieszkańców czekały dwie sceny na których odbywały się koncerty, występy artystyczne i co najważniejsze licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry.

Na dużej scenie, na parkingu przed bełchatowskim centrum handlowym wystąpiły gwiazdy tj. D-Bomb, Sandra Aleksanderek, Verba, Menhor czy TSA. Na zakończenie 28 finału wystąpił Miły Pan. Na parkingu powstała również Strefa Moto gdzie zebrani mogli obejrzeć tańczącą koparkę, pokazy enduro, skorzystać z przejażdżki na kładzie.

Równie ciekawie było wewnątrz galerii gdzie na przy małej scenie zaprezentowały się bełchatowski szkoły tańca czy grupy sportowe. Wolontariusze oraz zebrani goście odtańczyli również wspólnie „belgijkę”. Na ternie galerii można było również podziwiać wystawę aut

„Jest naprawdę ciekawa energia i wiele pozytywnych emocji”. - mówi jedna z wolontariuszek

Finał WOŚP to zawsze wielkie wydarzenie w tym roku przyciągnęło ogromną ilość bełchatowian. W tym roku jednak nawet organizatorzy są pod wrażeniem ilości ludzi którzy zjawili się pod Olimpią.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe