Zablokowali drogi

  • 03.12.2019, 08:44
  • Redakcja lokalna.news
12032019_gks_protest_blokada_slok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
We wtorek 3 grudnia w godzinach od 5:30 do 7 rano kibice GKS-u Bełchatów zablokowali drogi dojazdowe do kopalni i elektrowni.

Kibice walczą w obronie upadającego bełchatowskiego klubu, który aktualnie funkcjonuje bez sponsora tytularnego, którym była Spółka PGE. Sytuacja GKS-u jest ciężka, popada on w coraz większe długi a PGE ogłosiło, że nie zamierza sponsorować klubu, mimo że jeszcze w październiku zapewnienia spółki były zupełnie inne.

Fani GKS-u zorganizowali wcześniej już dwie manifestacje. Wtorkowy protest polegał na nadmiernym użytkowaniu przejścia dla pieszych w miejscowości Słok-Młyn. Zablokowana została również droga w Kuźnicy Kaszewskiej. Miało to na celu utrudnić dojazd do kopalni i elektrowni. Cały protest odbył się w sposób legalny, pod nadzorem policji.

Kibice zapowiadają, że nie zamierzają się poddać w walce o swój klub. Następnym krokiem będzie blokada wszystkich dróg dojazdowych do kopalni i elektrowni.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe