Zagrają w bibliotece

  • 07.11.2019, 15:03
  • Redakcja lokalna.news
11082019_biblioteka_koncert_plateau.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już 15 listopada o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej przy ulicy Kościuszki 9 w Bełchatowie odbędzie się koncert grupy Plateau pt. „Niebezpiecznie piękny świt”.

Zespół Plateau istnieje od 2000 roku. Ich koncerty łączą w sobie lirykę i elementy kabaretowe. Występowali oni w Filharmonii Narodowej, Teatrze Roma, łódzkiej Atlas Arenie, legendarnej "Piwnicy Pod Baranami" czy na otwarciu przystanku Woodstock gdzie zagrali dla pół miliona osób.

W Bełchatowie będzie można zobaczyć ich występ w głównym budynku MiPBP. Zaprezentują oni swoje aranżacje utworów Marka Grechuty, Leonarda Cohena oraz Marka Jackowskiego – który występował wraz z zespołem.

Koncert jest darmowy, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Po występie widzowie będą mieli możliwość zakupu płyty zespołu oraz książki autorstwa wokalisty.

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe