Koncert „W życiu piękne są tylko chwile”

  • 31.10.2019, 13:35
  • Redakcja lokalna.news
11012019_koncert_zaduszki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tym roku już po raz kolejny mieszkańcy naszego miasta i nie tylko będą mieli okazję wziąć udział w „Jesiennych Zaduszkach”. Koncert „ W życiu piękne są tylko chwile” odbędzie się 3 listopada o godzinie 17 na scenie Gigantów Mocy.

Wydarzenie organizowane cyklicznie już od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W koncercie weźmie udział kilkunastu bełchatowskich muzyków takich jak: Martyna Jaworska-Chodak, Anna Serafińska, Anna Zimna, Tatiana Kopala, Marta Młynarczyk, Karolina Grudzień, Weronika Kępa, Martyna Ambrożuk, Karolina Zasada, Aleksandra Szurgot, Paweł Bauer, Joanna Dobroszek.

Wystąpią oni w towarzystwie specjalnych gości: Roberta Osama Gyaabina, Marcina Wortmanna i Mariusza Ambrożuka.

Na scenie będą wspominać wielkich polskich i zagranicznych artystów, którzy niestety już odeszli.Usłyszymy m.in. utwory Agnieszki Osieckiej, Anny Jantar, Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego czy Kory Jackowskiej.

Pomysłodawcami koncertu są Ewa i Ireneusz Kępowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe