Wzmożone kontrole policji na drogach

  • 30.10.2019, 10:38
  • Redakcja lokalna.news
10252019_policja_akcja_znicz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już 31 października na drogach naszego kraju, w tym również powiatu bełchatowskiego rusza „Akcja Znicz 2019”. Co roku w okresie Dnia Wszystkich Świętych wzmaga się ruchu w rejonie cmentarzy jak i na drogach tranzytowych.

Policjanci tradycyjnie już zwiększą ilość kontroli drogowych. Będą oni pilnować przestrzegania ograniczeń prędkości przez kierowców oraz sprawdzać ich stan trzeźwości . Dużą uwagę mundurowi zwrócą również na używanie pasów bezpieczeństwa oraz fotelików do przewozu dzieci. Sprawdzany będzie również stan techniczny pojazdów.

Funkcjonariusze dużą uwagę zwrócą też na pieszych i rowerzystów. Ważne aby poruszając się po zmroku używali oni elementów odblaskowych oraz sprawnego oświetlenia roweru.

W okolicach cmentarzy policjanci będą również zwracali uwagę na prawidłowe parkowanie pojazdów. Pamiętajmy aby nie zostawiać samochodów w miejscach gdzie mogłyby utrudniać ruch drogowy czy dojazd służb bezpieczeństwa.

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe